Chna meno paslapčių pasaulis

Data planuojama.
Treniruočių studijoje STIMULUS, J.Urbšio g. 1, III a, Panevėžyje.
Trukmė: 3-4 val. Kaina – 15 € (renginio dieną mokant vietoje – 17 €).

Į kainą įskaičiuota chna dažų tūtelė, mokomoji medžiaga ir sertifikatas.
Vietų kiekis ribotas! Pirmenybė – užsiregistravusioms ir sumokėjusioms iš anksto.

registruotis01

 

 

Atskleisime Jums chna meno paslapčių pasaulį, kad patirtumėte kūrybos džiaugsmą, prisiliestumėte prie tūkstantmetes tradicijas turinčio saviraiškos būdo. Tai meditacija, atsipalaidavimas, galimybė pajusti harmoniją su gamta ir, aišku – tai malonus laiko praleidimas!

Gal Jumyse slypi neatskleistas talentas? Išleiskite jį į laisvę ir praktinius įgūdžius po to tobulinkite savarankiškai.

f  Henna_art1  n

Teorinė dalis:

  • piešimas su chna (Mehindi), piešimo tradicijos;
  • ornamentų simbolika;
  • chna augalo nauda sveikatai;
  • indiškas makiažas (gopidotai), jo prasmė.

Praktinė dalis:

  • supažindinimas su pagrindinėmis darbo priemonėmis;
  • odos paruošimas piešimui;
  • taisyklingas chna dažų tūtelės naudojimas;
  • nesudėtingų ornamentų atlikimas;
  • galimybė patiems išbandyti piešimą.

Renginio metu Jūsų lauks daug malonių staigmenų: įsivyniosime į sarius, kad pajustume Senovės Indijos dvasią, pasipuošime papuošalais ir įsiamžinsime nuotraukose.

Lektorė Alesandra Gaušienė panorusias papuoš chna ornamentais – savaitę būsite originaliai pasipuošusios (bet kokio dydžio piešinėliai už simbolinę 5 eurų kainą). Vaišinsimės arbata ir rytietiškais skanumynais.

Renginio metu bus galimybė įsigyti dovanų kuponus su 50 proc. nuolaida – nustebinkite savo draugus bei artimuosius originalia dovana. Taip pat jūsų lauks rytietiškas turgelis (Loi-bazar) – galėsite įsigyti chna dažų, aliejukų chna piešimui, smilkalų bei kitų gražių dalykėlių iš Indijos, Nepalo ir Lietuvos.

Paskaitos lektorė apie save

Alesandra Gausiene„Man piešimas – tai gyvenimo būdas, neatsiejamas nuo rytų kultūros bei filosofijos. Tai nėra tik šiaip ornamentai. Kad juos piešti, reikia būti geroje dvasinėje būsenoje, tam, kad perduoti žmogui kažką teigiamo. Tai turi lietis tiesiai iš širdies, – per ranką į gėles, paukščius, lietaus lašelius. Kiekvienas taškelis, kryželis, lašelis ar linija rytų tradicijoje turi savo reikšmę, kaip raidės, iš kurių dėliojame žodžius, sakinius… Senovės Indijos filosofija bei kultūra suteikia man gilesnį pasaulio suvokimą, savo vietos jame supratimą. Visu tuo aš ir stengiuosi dalintis su visais, labiausiai man priimtinu būdu – per piešimą. Tai tarsi gėrio, sėkmės ar laimės kodas, paliekamas kito žmogaus sieloje.

Piešiu jau nuo 2004 metų. Dalyvauju tarptautiniuose festivaliuose, nuolat tobulinuosi. Važinėju į Lenkijoje vykstantį Indijos festivalį, kuriame Senovės Indijos vedinė kultūra pristatoma įvairiais aspektais – šokiai, teatras, filosofija, joga, vegetariniai valgiai ir kt. Šios kultūros neatsiejama dalis – piešimas ant kūno su chna, „mehindi“ tradicijos.“

Susipažinkite su Alesandra Gaušiene ir jos darbais svetainėje ir Facebook’e.