Individualios trenerių anketos

Psichologai sako, kad visgi slidus reikalas toji „konstruktyvi kritika“, tačiau mūsų sukaupta patirtis rodo, kad atgalinis ryšys – labai svarbus. Anksčiau tik „pripuolamai“ apklausiamos, nuo šiol galėsite pačios pasirinkti kada ir ką parašyti individualioje trenerės anketoje.

Norite palikti atsiliepimą? Palikti pastabų ar pageidavimų? Ieškokite anketos trenerės aprašymo puslapyje!

monika                 

        Gintare M_3     ingrida

„Trenerės neretai nori išgirsti ne tik tai, kas nepatiko, bet kokių lūkesčių vedamos ateina merginos. Anketa kvies dalintis pamąstymais ir pasiūlymais, kokia turėtų būti toji ideali harmoninga STIMULUS treniruotė“, – apie sumanymą pasakoja Vilniaus studijos direktorė Greta Lukauskaitė. „Nors kiekviena trenerė turi savitą „braižą“, ir kūrėjo vaidmuo visada jos rankose, pastebėjimai ir patarimai „iš šono“ padeda tobulėti.

Vertiname abipusį ryšį – imame domėn lankytojų atsiliepimus, kurie dažnai paliekami po pirmo apsilankymo, pasiekus pažengusios, lojalios ir aukštesnio lygio „karteles“. Nuolat tobuliname administracijos, studijos tvarkos priežiūros darbą. Puiku, kad dabar ir kiekviena trenerė turės savo atsiliepimų „papkutę“.

Tikimės malonaus ir abipusiai vertingo bendradarbiavimo!

Ištempusi ausis Jūsų atsiliepimams
STIMULUS komanda