Kūno dizainas

Vyksta įvairiu laiku – žr. užsiėmimų tvarkaraštį. Pirmą kartą? Registruokitės!

Kūno dizainas — tai viena iš mankštos rūšių, skirtų raumenų jėgai ir ištvermei, kūno judesių ir lankstumo amplitudės didinimui. Ši mankšta aktyvesnė negu kalanetikos ar Pilates užsiėmimai. Kūno dizaino treniruotės metu atliekami pasipriešinimo pratimai, naudojant svarelius, gumas ir kitą inventorių. Treniruotės baigiamos tempimo ir atsipalaidavimo pratimais.

Kokia nauda?

Kūno dizaino mankštos skirtos visiems kūno raumenims, todėl kūno formos tobulėja greičiau. Šių treniruočių metu stiprinami pečių, nugaros, rankų, kojų, sėdmenų ir juosmens raumenys. Jie tampa tvirtesni, ištvermingesni.

Kam tinka?

Kūno dizaino treniruotės nėra aukšto intensyvumo, todėl jas gali lankyti įvairaus fizinio pasirengimo moterys.

Dėmesio: Prioritetą teikiame išskirtinai asmeninei erdvei, kai ant kilimėlio norisi padėti skruostą dar švariau ir minkščiau. Siūlome lengvą išeitį – naudoti mažutį, minkštą rankšluostėlį.

Asmeniniai veido rankšluostėliai ir kojinaitės (sportuojame be sportinių batelių!) – tai sprendimas kaip STIMULUS mankštintis dar jaukiau. Į treniruotę galite atsinešti ir savo, o skubančiomis pasirūpinsime mes – galėsite įsigyti studijoje.