Kvėpuojame taip, kaip gyvename ir gyvename taip, kaip kvėpuojame | Kvėpavimo terapija

Data planuojama.
Treniruočių studijoje STIMULUS, J. Urbšio g. 1, III a, Panevėžyje.
Trukmė: 3 val. Kaina 12 € , dviese – po  10 €

Asmeniniam komfortui turėkite savo pagalvėlę ir šiltą pledą (neturinčiais pasirūpinsime).
Vietų kiekis ribotas! Pirmenybė – užsiregistravusioms ir sumokėjusioms iš anksto.

registruotis01

Mūsų pasaulis – milžiniškas gyvas organizmas, kuris kvėpuoja. Šis kvėpavimas, energijos, gyvybinės galios cirkuliavimas ir yra tai, kas gimdo gyvybę. Žmonės, kaip ir visos gyvos būtybės, tai maži pavidalai didelio gyvo organizmo – mūsų pasaulio, kurio dalis visi mes esame.

Mes panašūs: pasaulis egzistuoja, kai jame cirkuliuoja energija, mes gyvename, kai kvėpuojame.  Žmogaus gyvenimas ribojasi pirmu įkvėpimu ir paskutiniu iškvėpimu. Kvėpuojame taip, kaip gyvename ir gyvename taip, kaip kvėpuojame.

pukas_horizontal

Tai kaip mes kvėpuojame?

Kvėpuoti galima įvairiai. Dauguma žmonių kvėpuoja taip, kad tik perpumpuotų visiškai nepakankamus oro kiekius į plaučius ir atgal, neleisdami drauge su oru į organizmą patekti gyvybinei galiai, energijai, neleidžia joms pasiekti kiekvienos ląstelės. Jei norime būti sveiki ir stiprūs, jei norime, kad gyvenimas teiktų džiaugsmą, turime savo kvėpavimą – paprastą, beprasmišką oro įsiurbimą paversti energijos tekėjimu.

Teisingas kvėpavimas sužadina galias, leidžiančias pasveikti savarankiškai, leidžia pašalinti kliūtis, trukdančias pasiekti gyvenimo tikslus. Kvėpavimas yra ne tik energijos nešėjas, bet ir puiki detoksikacijos priemonė, kuri gali iš organizmo pašalinti 70% metabolizmo (medžiagų apykaitos) atliekų (30% pašalina šalinimo sistema ir prakaitavimas).

Kiekviena fiziologinė, psichologinė ar emocinė būsena turi atitinkamą kvėpavimą. Kvėpuojame vienaip, kai esame ramūs, kitaip, kai susijaudinę, dar kitaip – pykdami, o išgąsdinti – kvėpavimą sulaikome. Todėl keisdami kvėpavimą, galime keisti savo būsenas ir atvirkščiai. Įvesdami į kvėpavimą 3 pagrindines sudedamąsias dalis: sąmoningumą (visas dėmesys nukreipiamas į kvėpavimą), visišką atsipalaidavimą ir sujungtą, vientisą kvėpavimą. Išmokstame ir priprantame kvėpuoti energija taip pat kaip oru. Įvairūs sujungto kvėpavimo būdai dažniausiai vadinami rebefingu (”rebirth”- anglų kalboje reiškia ”atgimimas”), nes po kvėpavimo sesijos apima jausmas, kad tarsi gimei iš naujo, atsiveria tai, kas tuo metu aktualiausia.

Sąmoningo kvėpavimo įgūdžius galima įgyti per 5-10 kvėpavimo sesijų, padedant kvėpavimo instruktoriui (rebeferiui). Praktikuojant nuolat pažadinami prigimtiniai gebėjimai, atsikratoma įvairių baimių, nerimo, tampama laimingesniu, išsigydoma depresija, astma, nemiga, peršalimo ligos, harmonizuojami santykiai. Rebefingas gali būti atliekamas vandenyje, kiti giminingi kvėpavimo būdai gali būti papildyti mantromis, afirmacijomis, muzika, derinami su aromaterapija, lengvu masažu, mandalų piešimu ir t.t. Su kvėpavimu galima susipažinti tokiose praktikose kaip tantra, cigunas, joga.

Kvėpavimo terapija puiki priemonė:
  • turintiems fizinių negalavimų;
  • „pažadinti“ prigimtinius gabumus;
  • geriau save realizuoti;
  • atsipalaiduoti;
  • tapti laimingesniems;
  • išsigydyti depresiją;
  • atsikratyti įvairių baimių ir nerimo;
  • įveikti nemigą;
  • kai stinga jėgų ir gyvenimo džiaugsmo;
  • suvokti dvasines ligų priežastis.
sabina-sukyte_1Kvėpavimo terapiją padės atlikti kvėpavimo specialistė, Reiki meistrė ir mokytoja Sabina Šukytė. Ji mokėsi ir gilinosi į įvairias saviugdos ir alternatyvaus gydymo sistemas: kinų mediciną, ajurvedą, auros valymą, biolokaciją, sakralią geometriją, šamanizmą ir ieškojo visų mokymų susilietimo taškų. Kvėpavimo terapijoje Sabina naudoja žinias ir patirtį, kuriuos sukaupė: Maharishi Vedic University studijos (Olandija 2000 m.); Usui Shiki Ryoho Tradicinis REIKI (2007 m.); Rei Ki Do, Satori Netradicinis REIKI (2010 m.); One Sky International Life Skills & Healings Arts Institute (2006 m.);  Naujojo laiko gydovas – Kryonzentrum (Berlin 2008 m.); DNR aktyvacija, T. Alexander metodika (2011 m.).