Lojalumo nuolaida: pridėtinė vertė ištikimiausioms!

Nors svarbiausia kokybė, ne kiekybė, STIMULUS išlankytų užsiėmimų kiekis savaime virsta maloniais priedais. Sumanioji treniruočių rezervavimo sistema skaičiuoja jūsų apsilankymus ir verčia juos pridėtine lojalumo verte.

Sveikiname „įstojus“ į bendraminčių klubą! Tai jūsų ir mūsų susipažinimo laikotarpis. Kviečiame išbandyti visas treniruotes ir atrasti mėgstamiausius trenerius, išsakyti savo pastabas ir siūlymus.Nuolaidos atėjus su drauge ar įsigijus abonementą keliems mėnesiams – maloni paskata atrasti naują būdą mankštintis ir lieknėti be streso!

NUOLAIDOS

Atėjus su drauge
Keliems mėnesiams

Džiaugiamės jūsų entuziazmu ir STIMULUS idėjos palaikymu! Jūsų aktyvus lankymas arba ilgas laikotarpis – malonus ženklas, kad jums patiko. Kaip reaguoja namiškiai į nuolatinius jūsų „pabėgimus“? ;)

Dovanojame pridėtinę 2% nuolaidą visiems* abonementams! Žr. kainų lentelę

NUOLAIDOS

Atvedus draugę
Keliems mėnesiams

Dėkojame už jūsų draugystę ir ištikimybę STIMULUS! Jau pažįstame vienos kitas, o jūsų atsiliepimai, pastabos ir rekomendacijos padeda šlifuoti studijos darbą ir atrasti naujų kūrybinių idėjų. Dovanojame pridėtinę 5% nuolaidą visiems* abonementams (žr. kainų lentelę).

39 treniruotės – tai šiek tiek daugiau nei 3 mėn. po 12 užsiėmimų (lankant po 3 k./sav.) – saugus ir protingas laikotarpis siekiančioms pakeisti ne tik fizinio aktyvumo, bet ir mitybos įpročius, norinčioms sulieknėti. Tokią minimalią trukmę rekomenduoja ir moksliniai medicininiai šaltiniai: per 3 mėn. susiformuoja nauji įpročiai, nusistovi treniruočių tvarkaraštis, o taip pat priprantama prie naujos aplinkos, žmonių ir fizinio krūvio.

Daugelio lojalių merginų sėkmės istorijos puikuojasi svetainėje ir originalo kalba pasakoja kas gi pasikeitė „susidėjus“ su mūsų komanda. Sudėtinga būtų trumpai apibūdinti, kiek malonių dalykų pavyko atrasti kartu… Viskas istorijose!

NUOLAIDOS

Atvedus draugę
Keliems mėnesiams

 

STIMULUS metai bėga tokiu greičiu, kad nemažas būrys jūsų skaičiuoja kelis šimtus treniruočių! ĮSPŪDINGA! Ko gero tai vienintelis žodis, galintis išreikšti mūsų susižavėjimą. Smagu augti ir stiprėti kartu su „super mergaitėmis” ;) Dovanojame pridėtinę 7% nuolaidą visiems* abonementams! Žr. kainų lentelęNUOLAIDOS

Atvedus draugę
Keliems mėnesiams

*LOJALUMO NUOLAIDŲ TAIKYMO YPATUMAI

  • Nuolaida sumuojasi su kitomis nuolaidomis – perkant keliems mėnesiams, atsivedus draugę.
  • Nuolaida skaičiuojasi automatiškai, užsisakant abonementą treniruočių rezervavimo sistemoje.
  • Nuolaida negalioja vienkartiniams abonementams.