Mamyčių mankšta

Mankšta vyksta pirmadieniais ir penktadieniais 11 val. (iki liepos 10 d.) Užsiėmimuose dalyvių skaičius ribojamas. Įsigijus įprastą treniruočių abonementą ir atsiradus galimybei pasportuoti be mažylio, jūs turite galimybę lankytis ir kitose treniruotėse.

Pirmą kartą? Registruokitės!

Tai įprastinė mankšta, į kurią kviečiamos „jauniausios” mamytės, t. y. su pačiais mažiausiais leliukais”. Pabūkite valandėlę kartu – efektyvi mankšta jums, poilsis greta mamos jūsų atžalėlei!

Jei vaikutis neplanuotai pasiglemžtų visą mamos dėmesį ir tektų išskubėti namo treniruotei dar neįpusėjus, treniruotės „nenuskaičiuosime“ ir lauksime sugrįžtant į kitą užsiėmimą.

Kuo naudinga mankšta mamytėms?

 • padidina makšties ir pilvo sienelės tamprumą;
 • atpalaiduoja ir masažuoja vidaus organus;
 • gerina lankstumą ir kraujotaką;
 • formuoja taisyklingą laikyseną – atpalaiduoja nugarą, sprandą, pečius.

Mankštoje didelis dėmesys skiriamas dubens dugno raumenų stiprinimui. Šie raumenys  – plaštakos dydžio ir storio raumenų raizginys, jungiantis gaktikaulį ir uodegikaulį bei vieną sėdynkaulį su kitu – turi didžiulę reikšmę taisyklingai griaučių / nugaros padėčiai, o integruoti į mankštą – ženkliai padidina jos efektyvumą.

Tinkamai išlavinus dubens dugną, pilvas tampa įtrauktas, nugara – tiesi, kojos – grakščios, judesiai – lengvi ir koordinuoti.

Dailinančioms kūno linijas

… patiks žinia, kad treniruojant giluminius dubens dugno raumenis:

 • plokštėja pilvas, liemuo tampa tiesus (tempiami ir sužadinami giliai esantys pilvo raumenys);
 • „užpakaliukas“ tampa daug apvalesnis (susiejami sėdmenų raumenys);
 • stangrėja šlaunys ir jų oda (natūraliai aktyvinami šlaunų raumenys);
 • nyksta „jojiko kelnės“ ir celiulitas (koreguojama kojų ašis).

Tvirti ir naudojami dubens raumenys neleidžia per anksti pasenti. Kaulinis dubuo lieka paslankus, taip išvengiama traumų ir nusidėvėjimo (uodegikaulio, kryžkaulio, klubo sąnarių ir šlaunikaulio kaklelio). Aktyvus dubens dugnas saugo nuo daugybės vadinamųjų civilizacijos ligų – nugaros skausmų, šlapimo nelaikymo, žarnyno vangumo, vidaus organų suglebimo ir nusileidimo, sustiprina seksualinio gyvenimo pojūčius.

Kam tinkama mankšta?

 • Neseniai gimdžiusioms moterims
 • Besiruošiančioms motinystei (ketinančioms pastoti)
 • Visoms, norinčioms sustiprinti savąjį moteriškumą, trokštančioms gyvybingesnių pojūčių intymaus gyvenimo padangėje.

SVARBI INFORMACIJA: Mes sudarome sąlygas dalyvauti mankštoje su kūdikiais nešyklėse – kėdutėse ir su šiek tiek vyresniais  vaikučiais. Pasistenkime, kad jūsų jau ropojantis ar vaikščiojantis leliukas netrukdytų sportuoti kitai mamytei. Vaikelio užimtumui atsineškite jį dominančių žaisliukų. Maistelis ir visi jo trupinėliai salėje draudžiami.