Registracija

SVARBU: šiuo metu studija veiklos nevykdo.

Jei jau nusprendėte mankštintis STIMULUS, kviečiame susipažinti ir imti naudotis treniruočių rezervavimo sistema, sukurta taupyti jūsų ir mūsų laiką organizuojant užsiėmimus.

REZERVAVIMO TAISYKLĖS IR YPATUMAI

  1. Rezervuoti treniruotes galite tik apmokėjus už abonementą. Neapmokėjus, sistema leidžia rezervuoti tik 1-ąją abonemento treniruotę,
  2. Ar būtina rezervuotis iš anksto? Jei žinote savo dienotvarkę – taip, rekomenduojame rezervuoti treniruotes iš anksto. Tai ypač pažymėtina dėl vakarinių užsiėmimų. Kadangi žmonių skaičius treniruotėje yra ribojamas, populiarūs laikai užsipildo greitai. Kuo ankščiau užsiimsite vietą sau, tuo mažiau bus rūpesčio vėliau!
  3. Rezervacijos atšaukimas. Atšaukti savo dalyvavimą galite iki treniruotės likus 4 val. ir daugiau – prisijungus sistemoje arba parašius SMS žinutę tel. 8 645 81615. Neatšaukus, jūsų apsilankymas aktyvuojamas automatiškai. Likus 4 val. ir mažiau – savo rezervacijos atšaukti negalima.
  4. „Laukiančiųjų sąrašas“ (sistemoje Laukia). Jei norimoje treniruotėje vietų nebėra, sistema suteikia galimybę įsirašyti į laukiančiųjų sąrašą. Rekomenduojame tai padaryti – moterys tikrai dažnai keičia savo planus. Atsilaisvinus vietai, sistema automatiškai įtraukia jus į sąrašą.
  5. Vietoj manęs ateis“. Sistema suteikia galimybę vietoj savęs į treniruotę įrašyti draugę. Per 1 mėn. draugės vietoj jūsų gali atvykti daugiausiai 3 kartus.
  6. Kai neįvyksta treniruotė. Studijos administracija pasilieka teisę atšaukti treniruotę, jei užsiregistravusiųjų skaičius yra mažiau nei 5 asmenys. Pranešame telefonu ar SMS žinute.

MOKĖJIMAS UŽ ABONEMENTĄ

Abonementas bus aktyvuotas ir dalyvauti treniruotėse galėsite tik susimokėjusi. Sumokėti galite pavedimu arba grynaisiais atvykusi į studijos būstinę – žr. kontaktus ir rekvizitus

KADA ATVYKTI?

Prašome atvykti bent 10 min. anksčiau prieš užsiėmimą („užsižymėti“, persirengti).

KAIP APSIRENGTI? KĄ ATSINEŠTI?

Apranga – patogi ir nevaržanti judesių. Galima mankštintis apsiavus specialius jogos / pilates / baleto mankštos batelius, tačiau paprastai dėvime tik kojinaites (basomis nesportuojame!). Kilimėlius turime – savo neštis nereikia. Pravartu įsimesti šlepetes. Dušai yra, taip pat rūbinėse rasite drėgnas servetėles, skirtas naudoti visam kūnui.

Kilus klausimams, drąsiai skambinkite arba rašykite!

10.30 val. Pilates / Pilates + Joga (Renata / Regina)