Sėkmės istorijos

Kristina: Sportas niekada neužėmė labai didelės vietos mano gyvenime. Ilgą laiką galvojau pradėti sportuoti, bet vis neišsirinkdavau tinkamos vietos, tinkamo laiko ar tinkamo pirmadienio, nuo kurio galėčiau pradėti. Vis dažniau ir dažniau save pagaudavau begalvojančią, kad noriu ir turiu surasti vietą, kur galėčiau pabėgti nuo visų kasdienių rūpesčių, atsikvėpti, atsipalaiduoti. Jūsų puslapiuką buvau aptikusi jau senokai, bet vis nesiryžau pirmai treniruotei, bet… vieną dieną, ilgai nesvarstydama, neieškodama „už“ ir „prieš“, užsiregistravau pirmai treniruotei. Labai greitai sulaukiau skambučio ir susitariau dėl pirmos treniruotės. Važiuojant virpėjo ir širdis, ir rankos, ir kojos – kaip viskas vyksta, kaip jausiuos ir pan. Neįtikėtina – viskas buvo nuostabu! Nedvejodama nusipirkau abonementą ir pamilau kalanetiką :)

Labai svarbu buvo ir, žinoma, yra – šilta studijos atmosfera. Čia jautiesi lyg namie.  Čia visos lyg viena šeima, kurioje visi vienodai svarbūs. Čia netrūksta gerų emocijų, juoko, žaismingumo ir jaukumo. Iš tiesų, labiau ieškojau ne vietos kūno formoms padailinti, bet vietos savo galvos „išvėdinimui“. Emocinė mano būsena pasikeitė, po treniruočių jaučiuosi lyg įgavusi antrą kvėpavimą (aišku, nepaisant lengvo nuovargio, kurį greitai pamirštu). Atrodo energija liejasi per kraštus, tampi toks gerų emocijų užtaisas, žinoma, mano kūno linijos irgi akivaizdžiai padailėjo ir tai dar didesnis pliusas jums :). Atrodo, lyg  visus darbus galėtum pradėti iš naujo, jokio emocinio nuovargio, galvoje šviesu šviesu. Taip pamažu radau harmoniją su savimi. Pamažu randu atsakymus į klausimus „kas aš?“ ir „kodėl esu tokia, kokia esu?“. Neslėpsiu, ne vieną kartą viduryje treniruotės pagaudavau save galvojant, kaip sunku ir, kad daugiau niekada nebeisiu :) Bet tai truko tik kelias sekundės dalis, o paskui vėl gerųjų emocijų banga. Tai savotiška terapija ir aš esu be galo dėkinga trenerėms ir visoms Stimulus studijos merginoms. Nepakartojamas jausmas važiuoti namo, kai šviesu akyse ir šilta širdyje! Labai džiaugiuosi jus radusi.

Sandra: Nuo pat to karto, kai įžengiau pro STIMULUS duris (Stimulus atidarymo dieną), neįsivaizduoju savo gyvenimo be Jūsų :) Be mankštų, treniruočių, paskaitų, pokalbių, nuostabių darbuotojų, kurios man tapo labai artimos ir mielos :)) Jūs turite labai gerą aurą!!! Nekantrauju, kada ateisiu ir kai ateinu visuomet pasijaučiu labai gerai, atsipalaidavusi, pailsėjusi (nors einu intensyviai dirbti – sportuoti), net ir pasiplepėjimas atsigeriant arbatos ar citrininio vandens, suteikia ramybės ir lengvumo pojūtį :)) Būtent ši sukuriama atmosfera Jus išskiria iš kitų klubų ir skatina mane pas Jus lankytis :) Nors visą gyvenimą sportavau ir be intensyvių treniruočių neįsivaizdavau savo gyvenimo, pas Jus treniruotėse jaučiuosi kitaip (gerąja prasme) ir man tai labai patinka :)) Ačiū Jums, esu labai laiminga, kad galiu nuo pat pradžių dalyvauti STIMULUS gyvenime ir prisidėti prie jo veiklos :)) Esu lojali ir besąlygiškai atsidavusi STIMULUS!

Žydrūnė: Nuo mažų dienų mėgstų sportą, net esu lankiusi lengvą atletiką ir krepšinį, šiai dienai neabejinga boulingui, kurį labai mėgstu ir dalyvauju varžybose, kuriuose, nepasikuklinsiu, užimu geras vietas, bet kūno linijas noriu tobulinti ir dabar ir suteikti savo sveikatai žvalumo. Labai džiaugiuosi atradusi jūsų klubą į kurį norisi ir norisi sugrįžti. Čia visada gera atmosfera ir dvelkia gera eura, jauki aplinka ir daug malonių veidų. Treniruočių metu gali atsipalaiduoti ir pamiršti kasdienius rūpesčius ir problemas.  Be galo šaunios trenerės su kuriomis malonu bendrauti ir kurioms netrūksta noro tobulėti, nes kiekvieną treniruotę paįvairina naujais pratimais ir mus nuteikia gerai nuotaikai, ko šiandien mums ir trūksta kasdieniniame gyvenime. O baigdama norėčiau pridėti, kad tikslo siekiantis žmogus susiranda priemonių, o jei negali jų rasti, sukuria. Kad įgyvendintume savo tikslą, reik dėti pastangas, o ne svajoti!
Sėkmės ir geros nuotaikos jūsų šauniam kolektyvui!!!

Rita: Estetika, jaukumas, kokybė, išskirtinis dėmesys  kiekvienai klientei – tai tik keletas dalykų, kurie dominuoja studijoje STIMULUS.  Laukiama ir ypač maloniai sutinkama absoliučiai kiekviena: nesvarbu nei  amžius, nei fizinis pasirengimas. Svarbiausia sąlyga: noras gyventi  aktyviai. Be to, čia radau ne tik erdvę sportuoti, bet ir tai, kas svarbiausia – įkvėpimą, motyvaciją, nuolatinį palaikymą , profesionalius patarimus ir pačias šauniausias sportuojančias koleges. Ko gero galėčiau įvardinti ir taip : studija labai sėkmingai mums padeda  pamilti sportą. Jau greit sueis dveji metai, kaip lankausi studijoje. Prie visų teigiamų studijos bruožų turiu išduoti ir vieną neigiamą –tai tampa priklausomybe. Aš tiesiog neįsivaizduoju savęs be šių treniruočių. Tai tapo mano gyvenimo dalimi. Nuoširdus ir didelis ačiū trenerėms, administratorėms ir visam Stimulus kolektyvui!!! Tiesiog išlikite tokios!!!

Agnė: Nuolatinis siekimas geriau jaustis, prie to paties ir atrodyti, skatino domėtis labiausiai tinkančiu ir priimtinu sportu. Bandyta buvo nemažai, o vien sveikesnės mitybos nepakako. Tad taip beieškant ir bekalbant išgirdau kalbas apie tokias mankštas, kaip kalanetika. Pasidomėjus kas tai yra, akis užkliuvo už internetinio STIMULUS tinklapio adreso. Visad smagiau išbandyti kažką naujo ne vienai, tad į pirmą treniruotę nuėjom kartu su seserim (beje ir iki šiol kartu sportuojam). Nuėjau, pabandžiau ir apsidžiaugiau! Pirmas įspūdis buvo labai teigiamas, apart jaukios aplinkos ir paslaugaus personalo, didžiausią teigiamą įtaką turėjo trenerė. Simpatiškas, mielas ir nuoširdus trenerės rūpestis ir noras, kad pratimai duotų tik pačius geriausius rezultatus, padarė savo. Esu patenkinta paspartėjusia medžiagų apykaita, numestais keliais kilogramais bei sutvirtėjusiomis kūno formomis. Tai fiziniai pliusai, bet be jų radau ir dar daugiau… Nemaniau, kad atėjusi į STIMULUS tapsiu ne tik nuolatine kliente, bet ir visos darnios, lanksčios, mielos ir draugiškos STIMULUS komandos dalimi. Sutikti nauji žmonės, tik dar labiau praturtino ir ryškiomis spalvomis nuspalvino mano gyvenimą. Ačiū kiekvienai STIMULUS komandos narei atskirai ir visoms kartu sudėjus!

Irina: Visada stengiausi daugiau judėti. Jau būdama šešerių metų lankiau pramoginius šokius, vėliau šokau su mokyklos kolektyvu. Studijų metais lankiau plaukimo treniruotes ir mokiausi šuolio į vandenį technikos. Pabaigusi visus moklsus ir grįžusi į Panevėžį, labai norėjau toliau sportuoti. Bandžiau lankyti baseiną, tačiau sunku buvo suderinti darbo ir apsilankymų laiką, tad pastoviai sportuoti nepavyko. Tuo metu išgirdau apie „Stimulus“ studiją. Labai sudomino, kad galiu, nusipirkus abonementą, rinktis įvairias treniruotes. Kadangi dar nebuvau bandžiusi nei kalanetikos, nei baleto mankštos, pilateso ar šokių mankšos, nusprendžiau pabandyti. Taip susipažinau su „Stimulus“ komanda. Išbandžiau įvairias treniruotes ir labiausiai patiko kalanetika. Kūnas sutvirtėjo, vidiniai raumenys sustiprėjo, savijauta pagerėjo. Dėl darbo pobūdžio anksčiau skaudėdavo nugarą, tačiau kalanetikos dėka skausmai praėjo, atsikračiau ir poros papildomų kilogramų.

Į „Stimulus“ atvykti visada malonu, nes administratorės pasitinka su šypsena, o trenerės trykšta energija ir gera nuotaika, asmeniškai koreguoja pratimų atlikimo techniką. Džiugu, kad po treniruotės galima apsilankyti pas masažo specialiste ir atsipalaiduoti. Man „Stimulus“ mankštos padeda palaikyti gerą savijautą ir nuotaiką. Šiuo metu neįsivaizduoju savo gyvenimo be kalanetikos. Ačiū, kad suteikiate galimybę sportuoti su šypsena!

Rūta: Nebeįsivaizduoju savo darbotvarkės be Jūsų treniruočių. Nors sportas tikrai padeda atsigauti po sunkios darbos dienos, po treniruotės išeini su „nauju kvėpavimu“ ir naujomis jėgomis, pamiršusi dienos rūpesčius, o ir fizinė sveikata ir formos gerėja, svarbu ne tik gautas fizinis krūvis, bet ir jauki sporto klubo aplinka, empatiškas personalas, pozityvumu ir profesionalumu trykštančios trenerės. Visa tai atradau tik STIMULUS. Nuo kudikystės lankiau baseiną, vaikystėje pradėjau lankyti lengvąją atletiką, studijų laikais išbandžiau keletą sporto klubų-bet niekur neradau tiek motyvacijos ir nusiteikimo sportui kiek STIMULUS. Tiesiog sportavau, vis mesdavau ir vėl pradėdavau,  bet entuziazmu netrykšdavau. Šiandien buvo 101 apsilankymas ir tai įrodymas, kad esate savo srities profesionalai-net nėra minčių rinktis nei kitą klubą, nei kitą sporto rūšį. Kalanetika, pilatesas, kūno dizainas-stengiuosi visas treniruotes aplankyti!

Toma Razmislavičiūtė - JuodėToma: Kai pirmą kartą atvykau į STIMULUS, mane iš karto apėmė netikėtas ir malonus „savumo“ jausmas. Visuomet labai didelį dėmesį skiriu aplinkai, kurioje planuoju leisti savo laiką, tad tas geras, teigiamas ir šiltas pirmasis įspūdis mane iš karto „prisijaukino“. Tik prasidėjus pirmai treniruotei jau tikėjausi, kad sugrįšiu čia dar ne kartą. STIMULUS žinojau jau seniai, bet iki šiol nebuvo aktualūs užsiėmimai grupėse, tad nesilankiau čia. Bet kuomet apie mankšteles nėštukėms išgirdau iš kitų nėštukių, nusprendžiau užeiti sužinoti, kaip turėčiau sportuoti dabar, kad nepersistengčiau ir nesusigadinčiau puikios savo ir kūdikio savijautos. Nesitikėjau, užsibūti, bet va…jau antras mėnuo aš čia. Žinant, kaip svyruoja nėštukių nuotaikos ir „noriu nenoriu“ momentai, pirmus kartus į mankštelę išsiruošti mano buvo tolygu žygdarbiui: tas tinguliukas juk toks skanus. Bet tai greitai pasikeitė, nes netrukau įsitikinti, kad mankšta teigiamai veikia viską: energiją, nuotaiką, pasitikėjimą savimi ir netolima ateitimi, bei įvykiais, kuriems kaskart jaučiuosi vis labiau nusiteikusi. Rekomenduoju ir rekomenduosiu STIMULUS visiems. Sunku, trumpai pasakyti kodėl. Tiesiog aš čia puikiai jaučiuosi, o gera savijauta yra tokia vertybė, kurios linkiu kiekvienam.  STIMULUS geba padėti rūpintis savimi visapusiškai kokybiškai . Tikriausiai tai Jūsų magiška paslaptis.

Simona: Kartą Panevėžyje teko pamatyti pristatomąją STIMULUS trenerių programą. Jau tada supratau, kad noriu apsilankyti studijoje ir kuo greičiau išbandyti save treniruotėse. Pradėjusi sportuoti STIMULUS studijoje supratau, kad sportas man yra neatsiejama gyvenimo dalis. Harmonija, kuri vyrauja STIMULUS treniruočių metu papildo mano kasdienybę ir mano kūno savijautą. Jaučiu, kaip fiziškai tampu stipresnė, kaip keičiasi mano kūno linijos, o šie pokyčiai ypač džiugina. :)
Manau, kad STIMULUS treniruočių studija yra ta vieta, į kurią visada norisi sugrįžti.  Ačiū Jums! :)